OGOTAY – Eve Of The Last Day

01. A Holy Nothingness…
02. Naked Lunch
03. Hate To Religon
04. End Of The Road
05. I Am Killing
06. System Disease
07. Frantic Laugh
08. Earth
09. Bloodthirsty Madness
10. War Machinery

Pamiętacie jeszcze taką ekipę jak Yattering? No mam nadzieję, bo horda ta swego czasu straszyła i tumaniła siermiężnym death metalem. A w OGOTAY udziela się Svierszcz z tamtego składu. Więc już wiecie czego się możecie spodziewać. Taaaa, mocarne napierdalanie na najwyższych obrotach! Fani Cannibal Corpse powinni się ucieszyć, bo chropowaty sound grupy ma w sobie te same wibracje. 

Na płytce „Eve Of The Last Day” mamy proste deklaracje w rodzaju Hate To Religion, odniesienie do jednej z bardziej odjechanych książek ever w Naked Lunchczy totalnie opętane napierdalańsko w Earth przy udziale cholernie nośnego motywu, niezbyt deathowego ale dojebanego jak trza! Dla mnie jeden z większych „hitów” albumu! Jeśli chodzi o growl to jest klasyczny do bólu i nie ma się do czego przyczepić. Krążka słucha się z bananem na ryju i nie czuje się zmęczenia łupanką. A jak lubicie Napalm Death to z pewnością spodobają wam się sporadycznie dokrzykiwane partie (Bloodthirsty Madness). Sądzę, że każdemu maniakowi deathu powinna ta płytka sprawić masę radochy! Mnie skopała po dupsku jak trzeba!

Nasz grajdołek jest bogaty tylko trzeba umieć szukać takie skarby naszej brutalnej sceny jak Hell United, Stillborn, Masachist czy właśnie OGOTAY pozwalają śmiało stwierdzić, że w królestwie śmierci wszystko gra i buczy jak należy! 8/10

W składzie muzycy takich ekip jak Pandemonium, Mess Age, Yattering czu Fulcurum!

PS. Recenzja ta figuruje także na portalu Limiter. Zostałem uprawniony do przedruku jej tutaj. Miłej lektury!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s