CENTURION – Serve No One

01. Total Terror
02. Ego Ultimus
03. Sacrilege
04. Gateways To Condemnation
05. Cut The Throat
06. Desecration Of The Holy Kingdom
07. Thy Portal
08. Under The Black Banner
09. Ritual Mass Murder
10. No One To Serve

Czasem się zastanawiam co tak bardzo wkurwia muzyków z kręgów death metalowych, że już w pierwszym songu pada jakże sympatyczne „Fuck You And Die!”. Tak właśnie zaczyna się Total Terror pierwszy akt gwałtu na „Serve No One”. Dalej będzie już tylko gorzej, to znaczy lepiej… Ech już wy rozumiecie o co mi chodzi. To nie jest muza dla przeciętnego zjadacza chleba acz dla zaprawionego w boju deathowego wyjadacza. Finezji tu nie szukajcie ale już porządnego riffowania, powykręcanych solówek i ubijana mózgu przez perkusję owszem. I dużo „fuckin” w różnych konfiguracjach.

 Poszczególne ataki to krótkie kanonady do maks trzech minut a przełamują to jedynie numer trzeci (Getaways To Condemnation, który trąci mi podniosłością Nile i za ten początkowy riff wielkie brawa) i finałowy No One To Serve (takie walcowate granie zawsze dobre na finał).

 Ach punktują u mnie jeszcze za tytuły, szczególnie Desecration Of The Holy Kingdom jest w typowo deathowym klimacie, dziadzio Benton byłby dumny. A z cyklu „obrazujemy tytuł” mamy Cut The Throat, który określiłbym manem per „zawzięty i wkurwiony” ale w sumie wszystkie numery takie są.

 Jak lubicie sobie pierdolnąć siekę, która wyzwoli w Was skrywane pokłady złości „Serve No One” będzie Waszym przyjacielem. Jeśli nie lubicie… pewnie nie czytacie tych słów. 8/10

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s