BLESSED DEAD – Sick Human Essence

1.Palace Of Rapture

2.Mentall Collapse

3.Evocation From The Unconscious Void

4.Secret Of Resurrection (Version 2012)

Ktoś tu się stęsknił za starym Terrorizerem. Tak właśnie brzmi to EP. Choć w riffach czuć Slayer to w wokalach typowe zombie powarkiwanie jak na „World Downfall” BLESSED DEAD postawiło sobie chyba za cel przypomnienie jak to kiedyś było i świadczy już o tym otwierający Palace Of Rapture. Do tego szybkostrzelne solo i pozamiatane.

 Mental Collapse jest na moje ucho jeszcze brutalniejsze i bardziej chaotyczne no i rzecz jasna brzmienie jest brudne jak cholera, wszystko kotłuje się jak w ulu i szatkuje narząd słuchu. Przebłysk jakieś melodii (ale spokojnie, tylko przebłysk w riffie pokrytym perkusyjną jatką) jest w trzecim numerze Evocation From The Unconscious Void.

 Na koniec panowie odświeżyli samych siebie i zapodali nową wersję numeru Secret Of Resurrection z ciekawymi riffami mającymi w sobie coś ze starej hmmm.. Sepultury (baaardzo starej). Także jeśli kochacie grind wszelaki a „World Downfall” wyssaliście z mlekiem matki te cztery wałki powinny Was zadowolić. Spoczko powrót do przeszłości 7/10

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s