KATAPLEXY – 2012 Promo

1.Consumed for Companionship

2.Improper Disposal

3.A Facial Detachment

Zacznę od tego, że cholernie ciężko jest wycisnąć porządną recenzję jeśli do dyspozycji ma się trzy utwory. Grupa KATAPLEXY (fajna nazwa) przypomina o sobie bowiem promo trwającym dziesięć minut. Na plus wyróżnia się już okładka z kijami do hokeja. A oto jak jest z zawartością.

Sprawa ma się podobnie jak w wypadku omawianego jakiś czas temu Blessed Dead. Death grind. Brud, smród i chaos, basowe pochody rodem z Cannibal Corpse i miłość do Terrrorizera. Ale w przeciwieństwie do tamtej ekipy jest bardziej klarownie, po prostu mocniej napierdalają. A Facial Detachment to stłuczka, którą łykną fani Exhumed czy Last Days Of Humanity. Consumed for Companionship to już bardziej rozbudowana jazda, jest jakaś telewizyjna przemowa na początek, potem jebnięcie, że aż sufit kruszy i wokalne podmianki growl – skrzek. Improper Disposal to już powrót, do metodycznej rzeźni ale z fajną, dziwną wstawką. Wiem, że gdyby tego materiału było więcej zmęczyłbym się cholernie a tak to jest całkiem całkiem.

Jak was sąsiad wkurwia bo wierci w ścianach lub dzieciaki na podwórku drą się w rejestrach nieznośnych to możecie zapuścić te trzy wałki – gwarancja, że wymiękną. 7/10 bo wstydu nie przynoszą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s