THE SUPERGROUP – Insane

1.Fucking Intro
2.We Don’t Give A Fuck
3.An Invisible Man
4.Insane
5.Something
6.Mourn
7.An Ancoholic Anthem
8.Keep The Moment
9.The Truth
10.Zero One

Niektóre dzieła docierają do redakcji po dość długim czasie ale grunt, że w końcu pojawiają się na stole (lub w jakiejś innej formie). Szczególnie jeśli są to takie krążki jak ten. THE SUPERGROUP powinno Wam być znane więc ta recenzja to właściwe jedynie garść słów na temat krążka, który jest znany tam gdzie powinien. Dla fanów nazw takich jak Hedfirst, Lostbone, Frontside, Flapjack, Acid Drinkers czy innych podobnych grup projekt obcy być nie powinien.

„Insane” to kawał grooviastego grania. A do tego zagrane ze swadą i jajem. Dużo shitów, fucków i motherfuckerów. Zresztą już A Fucking Intro wyraźnie mówi, że Ci którzy nie lubią metalu mogą się pierdolić (nawiązanie do legendarnej kwestii Eda z „Fur TV”). A kolejny numer We Don’t Give A Fuck mówi sam za siebie.

Jest tu dużo dobrej oldschoolowo brzmiącej jazdy w duchu starej Pantery czy Machine Head (Insane). Panowie manifestują swoje zamiłowanie do napojów wyskokowych w Alcoholic Anthem, który jest najbardziej rozbudowanym numerem (po sekundach drepcze mu finalny (Zero one z polskim akcentem na koniec, który następuje po krótkiej przerwie). Bardziej bujające numery to choćby Something ale znajdzie się coś bardziej marszowego jak Mourn czy potężnego i groźnego jak Keep The Moment na początku.

Sądzę, że warto się zaopatrzyć w ten krążek, jakoś go poszukać bo to kawał zacnego grana w duchu hardcore ale z ciekawymi, wynurzającymi się poza styl patentami. 7,5/10 od Sztormowego Oka. Z tego co wiem  grupa już nie funkcjonuje więc tym bardziej warto!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s