ALL EYEZ ON ME – Ask Her What She Saw

All Eyez On Me - Ask Her What She Saw1.7

2.Forgotten Human Generation

3.Ask Her What She Saw

Wystarczy rzut oka na okładkę by wiedzieć, że nie będzie tu słodkich ballad i ćwierkania ptaszków. All Eyez On Me (ciekawe czy panowie słuchają 2Paca?) to grupa, która stawia na jakże popularny u nas w ostatnich latach deathcore. Do recenzji mam EP „Ask Her What She Saw” na którą składają się trzy numery. Mamy więc pojedynki wokalne między growlami i skrzekami, death metalowy pęd i ciężar no i rzecz jasna patenty zapożyczone z metalcora.

Jeśli macie przesyt taką muzyką możecie przestać czytać bo nic odkrywczego tu nie znajdziecie, jedyni trzy wałki nie najgorszej nawalanki. O tym, że kawałki nie mają być tylko bezmyślnym okładaniem instrumentów świadczą choćby intra do nich, z jakimiś przemówieniami czy innymi gadkami w tle. Dzięki temu utwory nie zlewają się w jedną rozpędzoną magmę. Jedyne co bym pokręcił to brzmienie, mogłoby być bardziej soczyście, jak tak sobie słucham to brzmi to wszystko nieco „za cicho”. No ale w końcu to początek drogi, którą mają przed sobą.

In plus wyróżnia się ostatni, tytułowy numer ze świetną klimatyczną końcówką, solówka w niej jest naprawdę zacna. Pozostałe dwa numery też wstydu nie przynoszą więc jeśli ktoś wałkuje Drown My Day, Soundfear, Frontside czy Siren’s Dawn a jeszcze się na AEOM nie natknął to pora nadrobić. Jest potencjał jest 7/10. Jeszcze może być o nich głośno! /Stanley

7

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s