MIND AFFLICTION – Pathetic Humanity

Mind Affliction - Pathetic Humanity1. Intro

2. Human Centipede

3. Mental

4. Vishe I

5. Druga Strona Umysłu

6. Vishe II

7. Lithium

„Ocho, to milusie nie będzie” pomyślałem sobie słuchając introdukcji przed numerem „Human Centipede”. Wszyscy, którzy lubują się w posoce, flakach i innych obrzydliwości niech rozsiądą się wygodnie bo przed wami słów kilka od soundtracku do rzeźni.

Mind Affliction to grupa, która wykonuje zakręcony, techniczny death metal, gdzieniegdzie doprawiony grindcorem. Soczysty ochłap podany jest w sposób bezkompromisowy ale pomysłowy o czym świadczy choćby to co się dzieje w końcówce wspomnianej „stonogi”. Spod walcującej uszy jatki wybrzmiewają bowiem całkiem przyjemne gitarowe wygibasy.

Rzeźnia będzie nam towarzyszyć przez cały krążek – wybór jest więc prostu, albo trawicie takie pojebane zmasowane granie albo sobie odpuśćcie na rzecz czegoś łagodniejszego. Mnie takie granie poniewiera i nie przeraża więc nie widzę żadnych przeciwwskazań by dać się zmiażdżyć obydwu częściom „Vishe”. W drugiej smaczku dodają lekko asphyxowe zwolnienia, choć ogólnie ciężko złapać oddech słuchając tego krążka.

Z pewnością będę musiał sobie zapuścić coś lżejszego po tym jakże sytym daniu, mimo że składa się na nie tylko sześć pełnych numerów. Idę o zakład, że na koncertach ten sound doprowadza ludzi do apopleksji. Ta muza jest jak szpikowanie igłami, atakuje nerwy, szarpie, zatruwa mózg. Z pewnością takimi wałkami „Druga strona umysłu” zachwycą się fani takich ekip jak Suffocation, Braindrill, a z naszego podwórka choćby Lost Soul. Ale największym zaskoczeniem jest bardzo melodyjny finałowy „Lithium”, taką stylistykę badał choćby Deicide na „Stench Of Redemption”. Trwa to kurewstwo ponad dziewięć minut i niszczy totalnie! Choćby tylko dla tego wałka warto tego albumu posłuchać. Panowie umieją okiełznać swoje instrumenty (jakkolwiek by to nie brzmiało) w sposób godny szacunu! Obyście tak dalej napierdalali! Rogi w górę dla pojebanego death metalu! \m/ /Stanley

7

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s