SZYBKIE STRZAŁY #10 :Łukasz „Amov” Jefimow (OF NO AVAIL, FORGER EMACIATED)

557181_125683157579647_720056193_n[1]

f50aedc57e2ff798e43542dea4e3e6ef[1]

27995_454587214599181_1368589047_n[1]

1.Pierwszy metalowy kawałek jaki usłyszałeś w swoim życiu i w jakich to było okolicznościach?

Z muzyka gitarową miałem styczność od małego z racji audycji radiowych których słuchał ojciec. Poznałem wtedy Queen, Pink Floyd (który wywarł na mnie ogromny wpływ). Jeśli chodzi o mocne gitarowe uderzenie była to Metallica Memory Remains u kumpla z podwórka który sporo kompaktów i taśm z metalowym łojeniem miał od swojego ojca.

2.Pięć ulubionych albumów na chwilę obecną?

Pink Floyd – Wish you were here, Tool – (trudno wybrać ale niech będzie) Aenema, Therion – Vovin, Nine Inch Nails – Fragile, Depeche Mode – Songs Of Faith And Devolution.

3.Gatunek muzyki, której szczerze nie znoszę?

Reggae zraziłem się z uwagi na coroczny reggae fest w rodzinnym mieście. Muzyka pokoju i miłości wywołuje we mnie frustrację

4.Najgłupsza rzecz jaką zrobiłem po pijaku po (nie swoim) gigu?

Razem z koleżanką nie patrząc na własne bezpieczeństwo wskoczyliśmy w dziku tłum radykalnych i bezlitosnych fanów Marilyna Mansona aby przybić pionę swojemu idolowi. Po tej przygodzie zdobyłem fragment jego rękawiczki (reszta została prawdopodobnie rytualnie pożarta w amoku przez ortodoksyjnych fanów).

5.Koncert, który zrobił na mnie największe wrażenie?

Ostatnio z uwagi na zobowiązania w 2 zespołach nie mam czasu zaliczać innych koncertów jak własne. Jednak w przeszłości Było kilka które mocno zapadły w pamięci… w pierwszej kolejności Marilyn Manson rok 2009 w warszawskiej stodole. Ektomorf (uber brutal mosh pod scena!)w 2007 oraz Kreator podczas jednej z edycji Hunterfestu.

6.Mój największy muzyczny idol?

ROGER WATERS.

7.Najgorętsza laska w świecie metalu

Baby Butchers: konwencja muzyczna Pantery + dwie napalone wokalistki to idealny materiał na 5 godzinne DVD! Ostudzić gorąca atmosferę należy Jim Beamem w dużych ilościach. Wobec lasek zrodzonych z oginia r’n rolla trudno przejść obojętnie!

2046148043-1[1]

8.Ulubiony artysta z nie rockowego/metalowego poletka?

Leszek Możdżer za album „Time” nagrany wspólnie z Danielssonem i Fresco.. album który wciąga na długie godziny.

9.Ulubiona aktorka filmów dla dorosłych?

Liz Vicious… mam słabość do gotyckich czerwono-włosych lolit które uwodzą spojrzeniem niewinnej uczennicy szkoły przyklasztornej.

porn+star+Liz+Vicious[1]

10.Dokończ zdanie „Metal jest dla mnie tym czym…”

Metal jest dla mnie za mało precyzyjną kategorią aby w ten sposób dokończyć zdanie – muzyka jest dla mnie tym czym kokaina dla narkomana. Nie jest to składnik Twojej egzystencji ale kiedy spróbujesz nie chcesz przestać nawet jeśli pociągnie Cię to na samo dno.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s