LOSTBONE – Ominous

1. Destroy What Destroys You
2. Beware
3. An Eye For An Eye
4. Choose Or Be Chosen
5. Temptations
6. Sanity Insane
7. Only The Strong Survive
8. Undefined Numbers
9. Te Odio
10. Bleed The Scars
11. Eclipse
12. Under One Hate

LOSTBONE to grupa, której nie należy ignorować. Świadczy o tym już pierwszy wałek otwierający „Ominous” Destroy What Destroys You. Fani Frontside i NoNe przed Wami wasz kolejny ulubiony zespół! Miażdżące tempa, groove i zapożyczone od death metalu zwolnienia sprawiają, że muzyka grupy nie jest cukierkowa jak choćby w Beware. W Choose Or Be Chosen dosłyszałem się nawet patentów grindowych ale ogólny wydźwięk kawałka uzupełnia hmmm lekko rap coreowa partia wokalna. Ale o dawaniu dupy nie ma mowy przy tej muzie wszystko drży w posadach.

Duch starego dobrego Machine Head krąży nad An Eye For An Eye. Już po samych tytułach możemy wywnioskować jaka postawa jest bliska chłopakom zresztą posłuchajcie Only The Strong Survive, Under One Hate czy Bleed The Scars. Chłopaki muszą bardzo lubić takie składy jak Sick Of In All czy Madball i zgrabnie łączą te inspiracje z metalowym kopaniem.

W takiej muzie ważne są urozmaicenia więc oprócz wydzierania się trafią się też partie zbliżone do maniery Phila Anselmo (singlowy Temptations) jest też zajebisty numer do skakania i moshowania, perkusja turkocze niczym CKM – Sanity Insane.

Chłopaki mają też świetne wyczucie czasu, ich petardy trwają średnio około trzech minut więc o męczeniu słuchacza mowy nie ma. Jeśli chodzicie po domu wkurwieni i nie wiecie jak się wyładować zaopatrzcie się w „Ominious” to kawał zacnego napierdalania. Jeżeli podzielacie poglądy chłopaków, tym bardziej. Ja się dzięki temu krążkowi bardzo „oczyściłem” z negatywnej energii i mocne 8/10 bez dalszego pierdolenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s